ZMIANA STRONY

Strona archiwalna. Aktualna oferta Fundacji Edukacja dla Demokracji dot. Polonii znajduje się na stronie www.fed.org.pl/polonia.

Reklama
Szkoła.PL - wsparcie finansowe społecznych szkół polonijnych - nabór wniosków do 8 maja 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tadeusz Rudzki   
piątek, 10 kwietnia 2015 14:13

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji programu „Szkoła.PL”! To program Fundacji Edukacja dla Demokracji (FED) dla społecznych szkół polonijnych działających w następujących krajach: Belgii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Islandii, Norwegii oraz we Włoszech. Projekt ma na celu finansowe wsparcie szkół polonijnych, które nauczają języka polskiego, w języku polskim i o Polsce.

Aby ubiegać się o dofinansowanie, należy wypełnić formularz dostępny w internetowym generatorze wniosków dostępnym na stronie: http://spl.fed.org.pl/ i zarejestrować elektroniczną wersję wniosku (zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi w generatorze). Wnioski przyjmujemy do 8 maja 2015 r. Więcej szczegółów: http://polonia.edudemo.org.pl/, zakładka Szkola.PL.

 


Zadanie jest współfinansowane ze środków finansowych otrzymanych od Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”.

Poprawiony: piątek, 10 kwietnia 2015 14:18
 
Reklama